Futbol Tahminleri için Az Bilinen Yöntem : Açık İddaa

Futbol Tahminleri için Az Bilinen Yöntem – Son zamanlarda kazanma şansını arttırmak için Açık İddaa oynayanların sayısındaki artış dikkat çekmeye başladı. Peki açık İddaa tahminleri ne anlama geliyor? Açık İddaa oynamak sizin oynadığınız İddaa kuponunun şanslarını gerçekten arttırır mı? Normal oynanan İddaa’dan ne tür farkları bulunuyor? Açık İddaa oynamak için neler yapmak gerekiyor, açık İddaa nasıl oynanır gibi soruların cevaplarını öğrenmek için yazımıza bir göz gezdirmenizi öneririz.

Açık İddaa nedir?

İddaa, bilindiği üzere büyük bir müşteri kitlesine sahip, şans ve stratejinin ön planda olduğu, hem eğlendiren, hem de para kazanmanıza olanak sağlayan bir bahis oyunudur.

Özellikle bonus veren siteler açık İddaa oyunu için tercih edilebilecek siteler arasında yer almaktadır.

İddaa’da oynadığınız kuponu tutturabilmek için bilinmesi gereken bir çok kural ve taktik bulunuyor. Bu stratejiler sürekli olarak yenilenmeye ve değişmeye de açıktır. İddaa’da açık oynamak yani açık İddaa oynadığınız kupon ile kazanma şansınızı arttırmak için deneyebileceğiniz yöntemlerden biridir. Emin olmadığınız veya sadece kazanma şansınızı arttırma amacıyla açık İddaa oynamak gittikçe yaygınlaşıyor.

Açık İddaa kuponda nasıl işaretlenir?

Öncelikle, oynamak istediğiniz maçın koduna ve oynanacak karşılaşma ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmanız size yardımcı olacaktır. Karşılaşmanın nasıl sonuçlanacağıyla ilgili tahmin yürütmek her zaman için kolay değildir. İşte bu yüzden bir çok insan Açık İddaa seçeneğine sıcak bakıyor.

Bu oyun türünde iki farklı oyun olasılığı için tek kuponla oyun oynama imkanı sağlıyor. Tek kupon hem fazla kupon karışıklığını önlerken, hem de kupon sahiplerine karşılaşmaları takip etme noktasında kullanım kolaylığı sağlıyor.

Açık İddaa oynamak kazanma şansını artırıyor fakat kupon ücreti de ikiye katlanmış oluyor. İki farklı maç sonucu için kupon yatırmış olduğunuzdan, normalde ödediğiniz ücretin de iki katını ödeyerek kuponunuzu hazır hâle getirebilirsiniz. Fakat buradaki önemli nokta çifte şans seçeneğini kuponda işaretlememek. Çifte şans farklı bir tekniktir ve açık İddaa’ya benzese bile farklı bir oynayış şeklidir.

Açık İddaa Nasıl Oynanır?

Açık İddaa kupon yatırmaya örnek verecek olursak şöyle açıklayabiliriz. Mesela olası bir karşılaşma için kupon yatırmak istiyorsunuz. Ama oyunla ilgili kesin bir tahminde bulunamıyorsunuz. Bunun önüne geçmek için kuponda 1-0 veya 2-0 olarak işaretleyebilirsiniz. Böylelikle iki olası sonuç için kupon yatırıp kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Fakat ikili tercih yaptığınız için açık oynadığınız maç başına da iki katı ücret ödemiş olursunuz.

Umarız açık İddaa’nın nasıl oynadığına ve kuponunu nasıl dolduracağınızla ilgili sorularınızı cevapladık. Şimdiden bol şanslar! Futbol Tahminleri için Az Bilinen Yöntem

Bora Alpaslan 2021-09-01T16:06:43+03:00
Leave A Comment
Bonus Veren Siteler